Centrum Pomocy Psychologicznej

Budynek Wydziału Psychologii nominowany w Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

Budynek Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego będący siedzibą Wydziału Psychologii otrzymał nominację w Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

• Budynek Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ul. Staffa 1 w Bydgoszczy
      Link do głosowania: modernizacjaroku.org.pl

Nowoczesny budynek z elementami szkła na Wydziale Psychologii

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie potrwa do 12 maja do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy do głosowania!